Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Piłka Nożna Kobiet - ULKS MOSiR Sieradz vs Pogoń Zduńska Wola

 
I stało się HATTRICK.TV po raz pierwszy w zeszłym tygodniu pojawił się na spotkaniu piłki nożnej kobiecej. Na zaproszenie Wojtek Stasiak z Pogoni Zduńska Wola wybraliśmy się z redakcją na 2 ligę kobiet grupy mazowieckiej na derby pomiędzy drużynami ULKS MOSiR Sieradz vs MGUKS Pogoń Zduńska Wola Kobiety. Na własne oczy przekonaliśmy się, że piłka nożna jest coraz bardziej popularna także wśród płci pięknej i coraz więcej dziewczyn oraz kobiet chętnych jest, aby pasjonować się tą dyscypliną sportu birąc w niej czynny udział. Prezentujemy krótki reportaż z tego spotkania oraz wywiady dotyczące meczu i nie tylko przeprowadzone z: Julia Szymczak (Pogoń Zduńska Wola) Katarzyna Borowiec (ULKS MOSiR Sieradz) Milena Terka (ULKS MOSiR Sieradz) Krzysztof Kochelak (Pogoń Zduńska Wola) Rafał Dziuba (ULKS MOSiR Sieradz) Na ten moment nasza Redakcja nie ma zasobów ludzkich, aby realizować więcej materiałów z piłki nożnej kobiet, ale na penwo nie była to nasza pierwsze i ostatnia wizyta. W przyszłyści chcielibyśmy bardziej rozpowszechnić piłkę nożną kobiecą. Zapraszamy do oglądania materiału. Polska Piłka Kobiet, #zMiłościDoSportu #futbol #niższeligi #KEEZA #hattricktv #łódzkapiłka #MagazynPiłkarski #KeezaGolTygodnia #aklasa #bklasa #okręgówka #4liga #8liga #7liga

 


HattrickTV
 
Data pliku video: 2018-11-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zduńskowolski

  Powiat zduńskowolski - położony w województwie łódzkim, zajmuje powierzchnię 369 km² i liczy 67 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Zduńska Wola. Powiat zduńskowolski został stworzony w 1999 roku, dokładnie 1 stycznia. Gminy w powiecie to Zduńska Wola (gmina miejska), Szadek, Zapolice, Zduńska Wola (gmina wiejska).

  Powiat zaprasza w swoje granice wszystkich turystów lubiących piesze wędrówki i wycieczki rowerem. Łatwo tu trafić, dojedziemy droga krajową nr 14 Warszawa − Łódź − Wrocław oraz szlakami kolejowymi. Powiat zduńskowolski ma trzy oznakowane szlaki turystyczne o łącznej długości 100 km. „Wokół Zduńskiej Woli” oraz „Uroczyska i rezerwaty” są przeznaczone dla turystyki pieszej, a „W środku Polski − ziemia znana i nieznana” − to trasa rowerowa. W Zduńskiej Woli warto odwiedzić Muzeum Historii Miasta, Dom Urodzin Świętego Maksymiliana Kolbego oraz Skansen Lokomotyw.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola