Belka
Piątek, 19 Października 2018   imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Park Miejski w Zduńskiej Woli po odbiorze

Data dodania: 2018-10-18
Park Miejski w Zduńskiej Woli jest już po odbiorze robót. Jak zapewnia wiceprezydent Beata Turlakiewicz, wszystkie prace wykonano zgodnie z projektem, a mieszkańcy mogą bezpiecznie korz... więcej »
 
 

Spotkanie z autorką książek dla dzieci w...

Data dodania: 2018-10-18
Izabela Klebańska, autorka książek dla dzieci była gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zduńskiej Woli. więcej »
 
 

Po raz pierwszy GKS gra z Elaną Toruń

Data dodania: 2018-10-18
Hitowy mecz II ligi pomiędzy PGE GKSBełchatów, a Elaną Toruń będzie także historyczny. To dlatego, że w sobotę obie drużyny zmierzą się po raz pierwsz... więcej »
 
 

ŁKS Łódź i GKS Jastrzębie łączy drużyna spod...

Data dodania: 2018-10-18
W piątek ŁKS Łódź zmierzy się na boisku przy alei Unii 2 z GKS Jastrzębie. To pojedynek beniaminków I ligi. Obie drużyny znajdują się w czołó... więcej »
 
 

Smog w Łódzkiem. Zobacz TOP 10 najbardziej...

Data dodania: 2018-10-18
WHO ma nowe dane na temat smogu i zanieczyszczenia powietrza w miastach całego świata. Niestety miasta regionu łódzkiego są w czołówce Unii Europejskiej pod względem ob... więcej »
 
 

Ulica Opiesińska zamknięta. Są objazdy [zdjęcia...

Data dodania: 2018-10-18
Objazdem trzeba jeździć ze Zduńskiej Woli w kierunku do Opiesina. Ulica Opiesińska jest tymczasowo zamknięta dla ruchu. więcej »
 
 

Ogólnopolska akcja Dzień Drzewa 2018 w Zduńskiej...

Data dodania: 2018-10-18
Ogólnopolska akcja Dzień Drzewa 2018 zorganizowana została w Zespole Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zduńskiej Woli. Placówka włączyła się... więcej »
 
 

Rondo Kobusiewicza - Podmiejska z opóźnieniem....

Data dodania: 2018-10-18
Budowa ronda u zbiegu ulic Kobusiewicza- Torfowej - Jagiełły - Granicznej - Podmiejskiej opóźni się. Miasto przedłużyło wykonawcy termin zakończenia prac do 15 listo... więcej »
 
 

Mikrobus dla ŚDS przy Łaskiej w Zduńskiej Woli

Data dodania: 2018-10-18
Do podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Łaskiej w Zduńskiej Woli trafił samochód. Przystosowany jest do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym poruszają... więcej »
 
 

Armia szuka żołnierzy. Werbuje w Łodzi i regionie...

Data dodania: 2018-10-18
Rozpoczyna się wielka akcja werbunkowa do polskiej armii. I to gdzie... W województwie łódzkim żołnierze zachęcać będą do służby m.in.: w Manufaktur... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1208
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zduńskowolski

  Powiat zduńskowolski - położony w województwie łódzkim, zajmuje powierzchnię 369 km² i liczy 67 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Zduńska Wola. Powiat zduńskowolski został stworzony w 1999 roku, dokładnie 1 stycznia. Gminy w powiecie to Zduńska Wola (gmina miejska), Szadek, Zapolice, Zduńska Wola (gmina wiejska).

  Powiat zaprasza w swoje granice wszystkich turystów lubiących piesze wędrówki i wycieczki rowerem. Łatwo tu trafić, dojedziemy droga krajową nr 14 Warszawa − Łódź − Wrocław oraz szlakami kolejowymi. Powiat zduńskowolski ma trzy oznakowane szlaki turystyczne o łącznej długości 100 km. „Wokół Zduńskiej Woli” oraz „Uroczyska i rezerwaty” są przeznaczone dla turystyki pieszej, a „W środku Polski − ziemia znana i nieznana” − to trasa rowerowa. W Zduńskiej Woli warto odwiedzić Muzeum Historii Miasta, Dom Urodzin Świętego Maksymiliana Kolbego oraz Skansen Lokomotyw.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola