Belka
Sobota, 25 Czerwca 2022   imieniny: Dorota, Lucja, Wilhelm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pierwszy etap rekrutacji do szkół srednich zakończony. Gdzie są jeszcze wolne miejsca?

Data publikacji: 2019-07-06, Data modyfikacji: 2019-07-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Zakończyła się podstawowa rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych w powiecie zduńskowolskim. To pierwszy tzw. podwójny nabór, bo szkoły utworzyły klasy pierwsze i dla absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych. Dla tych pierwszych utworzono trzyletnie klasy licealne i czteroletnie technika, a dla tych drugich czteroletnie klasy licealne i pięcioletnie technika. W szkołach są jeszcze wolne miejsca. W podstawowym etapie rekrutacji do szkół średnich w powiecie zduńskowolskim do szkół zgłosiło się 1.452 osoby, o ponad 300 więcej niż ukończyło gimnazja i szkoły podstawowe. Najwięcej uczniów wybrało I Liceum Ogólnokształcące oraz Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli. Najmniej pierwszoklasistów będzie w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach.

Pełna treść wiadomości na: zdunskawola.naszemiasto.pl/artykul/pierwszy-etap-rekrutacji-do-szkol-srednich-zakonczony-gdzie,5196879,galop,t,id,tm.html?kategoria=23
zdunskawola.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: zdunskawola.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zduńskowolski

  Powiat zduńskowolski - położony w województwie łódzkim, zajmuje powierzchnię 369 km² i liczy 67 tys. mieszkańców, a jego siedzibą jest miasto Zduńska Wola. Powiat zduńskowolski został stworzony w 1999 roku, dokładnie 1 stycznia. Gminy w powiecie to Zduńska Wola (gmina miejska), Szadek, Zapolice, Zduńska Wola (gmina wiejska).

  Powiat zaprasza w swoje granice wszystkich turystów lubiących piesze wędrówki i wycieczki rowerem. Łatwo tu trafić, dojedziemy droga krajową nr 14 Warszawa − Łódź − Wrocław oraz szlakami kolejowymi. Powiat zduńskowolski ma trzy oznakowane szlaki turystyczne o łącznej długości 100 km. „Wokół Zduńskiej Woli” oraz „Uroczyska i rezerwaty” są przeznaczone dla turystyki pieszej, a „W środku Polski − ziemia znana i nieznana” − to trasa rowerowa. W Zduńskiej Woli warto odwiedzić Muzeum Historii Miasta, Dom Urodzin Świętego Maksymiliana Kolbego oraz Skansen Lokomotyw.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola